07 feb
Fogorvosképzésben az élen
Csúcstechnológiás felszereléssel oktatják a legújabb fogászati trendeket a Debreceni Egyetemen. A Fogorvostudományi Kar versenyképes, nemzetközileg is elismert szaktudást nyújt, így a fogorvos szak az egyetem egyik legnépszerűbb képzése.
TTK: természet és technológia
Új tanárképzési szakokkal, biztos elhelyezkedést nyújtó mérnöki képzésekkel, valamint a klasszikus természettudomány teljes spektrumával várja a tudomány iránt érdeklődő fiatalokat a Természettudományi és Technológiai Kar.
Folytatódtak a diplomaosztók
Újabb négy kar több mint 850 végzőse vehette át oklevelét hétvégén a Debreceni Egyetem Díszudvarán rendezett diplomaosztó ünnepségeken.
Egyetemünk hírei az Alföld TV-n
Gazdasági évindító, felvételi újdonságok, Tudósiskola, sportfotó-kiállítás, FőnixFitt 2017 – az egyetem legfontosabb eseményeiről tudósított januárban is a Díszudvar magazin.
Amitől más a Debreceni Egyetem
A Debrecen Televízió főszerkesztője, Vida Gyula készített a DE rektorával nagyinterjút, melyben az intézmény képzési és ipari stratégiája mellett a közelgő rektorválasztásról is szó volt. Az interjút a februári Korzó magazin és a dehir.hu híroldal közölte.
Jelentkezz Hajdúböszörménybe!
Biztos munkahelyre és kiszámítható jövőre vágysz a diploma megszerzése után? Akkor a Debreceni Egyetem hajdúböszörményi karán a helyed, ahol gyógypedagógus, óvodapedagógus, szociálpedagógus vagy csecsemő- és kisgyermeknevelő is lehetsz!
Duplán díjazott Nagyerdei Víztorony
Rangos mezőnyben az ötödik helyezés mellett a Magyar Turisztikai Ügynökség különdíját is megnyerte a Highlights of Hungary versenyen a Nagyerdei Víztorony. A népszerű programhelyszínt másfél éve varázsolta újjá a Debreceni Egyetem uniós forrásból.
03 feb
Okos választás: tanulj sportot nálunk!
Neves sportjogászok, sokoldalú, modern testnevelő tanárok, jól kereső sportközgazdászok és gyógyító rehabilitációs szakemberek – ha erre vágysz, a Debreceni Egyetem a legjobb választás.‎
02 feb
Sárgulj velünk te is!
Másfél évszázados hagyományok és innovatív képzés – ezeket egyszerre kínálja hallgatói számára a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.
02 feb
Sporttudós lesz a testnevelő tanár
Görkorcsolya, falmászás, gyógytestnevelés – akár ilyen speciális órákat is tarthatnak azok a testnevelő tanárok, akik szeptemberben kezdik az egyetemet. Radikálisan átalakul a sportszakember képzés Magyarországon.