SET - sport, életmód, terápia
Átadták a Debreceni Egyetem Sportdiagnosztikai, Életmód és Terápiás (SET) Központját a Nagyerdei Stadionban.
Orientation week
Csúcsot döntött az őszi félévben a Debreceni Egyetemre érkező Erasmus-hallgatók létszáma, akiket változatos programokkal köszöntött az intézmény.
Orvosdoktorrá fogadom!
A hagyományos sapkadobással köszönt el az a 168 frissen avatott orvos, akik a szombaton rendezett diplomaosztón vettek búcsút a Debreceni Egyetemtől.
Megújult az Unideb.hu
Korszerű látványvilággal, automatizált adattárakkal és még több multimédiás tartalommal várja régi és új látogatóit a Debreceni Egyetem weboldala.
Flashmobbal ünnepeltek az ovisok
Modern udvari játékokkal és egy műfüves pályával gazdagodott a Debreceni Egyetem 2. számú óvodája.
„Isten nevében, a haza üdvére…”
A 100 esztendeje elhangzott, klasszikussá vált mondattal nyitotta meg az új tanévet Szilvássy Zoltán rektor a Debreceni Egyetem ünnepi szenátusi ülésén.
Egy ősi jelkép – a gerundium
Szolgálaton kívül a Debreceni Egyetem Rektori Tanácstermében pihennek az egyedi díszítésű, az intézményt és a karokat szimbolizáló gerundiumok.
Jubilánsok köszöntése
50, 60, 65 évvel ezelőtt végzett orvosok, zenetanárok és -művészek vehették át jubileumi diplomájukat hétvégén a Debreceni Egyetemen.
Több mint negyven ország vár!
Hallgatók, oktatók és munkatársak is utazhatnak az Erasmus+, illetve a Campus Mundi ösztöndíjprogramokkal.
yoUDay - your day
Fellépőként és a közönség soraiba is várja négyezer külföldi hallgatóját a Debreceni Egyetem, tanévkezdő stadionshowjára.