FM90: közös emlékezés 1956-ra

2016, szeptember 30 - 15:06
Az évforduló alkalmából mintegy hatmillió forintból az egyetem és a református egyház közösen rendezi az Egyetem téri ’56-os emlékmű, a Melocco-szobor környezetét, hogy az méltó legyen a megemlékezéshez – részletek Jávor András rektorhelyettestől az FM90 Campus Rádióban.

A Debreceni Egyetem és a város önkormányzata közös programsorozattal emlékezik az 1956-os forradalom 60. évfordulója alkalmából. A korábban már bejelentett, „A Te ’56-od a Mi ’56-unk” című fiatalokat célzó videópályázat mellett tudományos konferenciát és kiállítást is szervez az intézmény.

A programokról Jávor András rektorhelyettes és Papp László polgármester nyilatkozott az FM90 Campus Rádióban. Az összeállítást ezen a linken hallgathatja meg.

Sajtóiroda-TB