Megkezdődött a keresztféléves eljárás

2016, október 17 - 16:06
A Debreceni Egyetem hat kara kínál továbbtanulási lehetőséget a 2017-es keresztféléves felsőoktatási felvételi eljárás során.

A februárban induló képzésekre kizárólag mesterszakokra, államilag finanszírozott és költségtérítéses formában is lehet jelentkezni 2016. november 15-ig.

A felvehető létszám az agrár, a bölcsészettudomány, a gazdaságtudományok, az informatika, a műszaki-, a társadalom- és a természettudományok területén összesen 1990 fő.

Újdonság a Debreceni Egyetemen indított szakok között a biomérnöki mesterképzési szak, amely duális formában is elindul, de választható lesz duális formában a logisztikai menedzsment szak is februártól.
A 2017 februárjában induló állami ösztöndíjas és önköltséges mesterképzésekre azok felvételizhetnek, akik felsőfokú végzettséggel rendelkeznek, vagy 2017 januárjában szerzik meg azt.

A jelentkezéseket a www.felvi.hu oldalon elérhető E-felvételin keresztüllehet benyújtani.

A végleges jelentkezéseket legkésőbb 2016. november 15-én éjfélig kell rögzíteni. A jelentkezés hitelesítésének határideje 2016. november 23.

Bővebb információ a Debreceni Egyetem keresztféléves képzéseiről:

Sajtóiroda - BZs