Egészségügyi kitüntetések

2019, október 31 - 15:30
Kiemelkedő szakmai tevékenységük elismeréseként Miniszteri Elismerő Oklevéllel tüntették ki csütörtökön a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórház három munkatársát.

Egészségügyi munkát elismerő díjakat adott át Kásler Miklós miniszter és Csiki Zoltán egészségügyi fejlesztésekért felelős helyettes államtitkár október 31-én a Pesti Vigadóban.

- A gyógyítás szellemisége évezredeken keresztül nem változott, "a szeretettel fordulás elesett embertársaink felé meghatározta az emberiség történelmét" - mondta az emberi erőforrások minisztere Budapesten, a díjak átadásán.

Az ünnepségen Miniszteri Elismerő Oklevelet vett át Pap Zoltán Domokos, a Debreceni Egyetem Kenézy Gyula Egyetemi Kórház (DE KEK) ortopéd baleseti sebésze, Molnárné Mile Emma, a kórház osztályvezető főnővére, valamint Petró Gizella, a DE KEK Belgyógyászati Osztályának belgyógyász főorvosa.

kormany.hu/Sajtóiroda
Fotók: kormany.hu