Jogod van hozzá!
Nemzetközi oktatógárda, 93%-os elhelyezkedési arány, ingyenes elektronikus tananyag, szakmisztériumi ösztöndíj. Jelentkezz a legjobb vidéki jogi képzőhelyre, a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karára!
31 jan
Iránymutató cikk a gyepek világáról
A Debreceni Egyetem kutatóinak gyepi biodiverzitásról szóló kutatása volt az elmúlt öt év legtöbbet idézett cikke a nagy múltú botanikai folyóiratban, a Florában.
31 jan
Beregszászon indít ápoló szakot az EK
Határon túli képzési hellyel bővíti kínálatát, és nagyszabású kutatási programokat is indít a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara 2017-ben.
30 jan
Új szemléletmód az orvosképzésben
Hazai és nemzetközi szinten elismert diploma, magas fokú, a jövő változó elvárásaihoz igazodó tudás, hallgatóbarát campus – ezt nyújtja a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara.
30 jan
Size Of The Society
A társadalmi metabolizmus legfrissebb eredményeit vitatták meg hazai és külföldi szakemberek a Debreceni Egyetemen tartott kétnapos nemzetközi konferencián.
27 jan
BTK: szinte nincs, ami nincs!
Több mint 100 éves fennállása alatt jelentős változáson ment már keresztül a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kara, amely idén megújult képzési kínálattal várja a felvételizőket.
Science NO Fiction 2.0
Robotprogramozási versennyel és tudományfesztivállal népszerűsíti a természettudományokat a National Instruments. A cég különleges rendezvényén az egyetemmel és más vállalatokkal közösen motiválja a fiatalokat, hogy a mérnöki pályát válasszák.
Jelentkezz Kisvárdára!
Mezőgazdasági mérnök, turizmus-vendéglátás, vidékfejlesztési agrármérnök - a Debreceni Egyetem Kisvárdán meghirdetett képzéseiről tartottak felvételi tájékoztatót a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei településen.
Merre tart a világ?
A fizikai és kémiai változások tükrében erre a kérdésre keresi a válasz(oka)t a Science Café, a Debreceni Egyetem tudományos ismeretterjesztő sorozatának következő előadása.
26 jan
Startra kész a pilótaképzés
Megkezdődött az oktatók felkészítése a Debreceni Egyetem angol nyelvű hivatásos repülőgép vezető képzésére, mely várhatóan a következő, 2017/18-as tanévben indulhat el.