Nemzetközi dróntechnológiai workshop a Földtudományi Intézetben

2022, április 1 - 11:45
A Természetföldrajzi és Geoinformatikai Tanszék a Harmonious - COST Action támogatásával nemzetközi dróntechnológiai workshopot szervez március 30-án.

A Természetföldrajzi és Geoinformatikai Tanszék a Harmonious - COST Action támogatásával nemzetközi dróntechnológiai workshopot szervez 2022. március 30. szerdán. A témák között egyaránt megjelennek a precíziós mezőgazdaság, ökológia, hidrológia területén alkalmazott legmodernebb drón-alapú monitoring fejlesztések. Az angol nyelvű rendezvényen a részvétel ingyenes, de regisztrációhoz kötött! A helyszínen minden regisztrált résztvevő vendégünk egy ebédre és a kávészünetek frissítőire. Az eseményhez Zoom platformon keresztül online is lehet majd csatlakozni. Részletes program és regisztráció az alábbi honlapon:

A tájékoztatót megismertem.