TTK 70

2019, október 6 - 10:00
Jubileumi ünnepséggel kezdte meg évfordulós rendezvénysorozatát a fennállásának 70. évfordulójára emlékező Természettudományi és Technológiai Kar.

Tehetség, Tudás, Kiválóság… így foglalta össze a TTK (Természettudományi és Technológiai Kar) lényegét Pintér Ákos, általános rektorhelyettes, a Kar korábbi dékánja 2019. október 4-én a 70 éves TTK jubileumi ünnepségen. A Kar az évforduló alkalmából megalapította a Pro Facultate-díjat, amelyet olyan jelenlegi és korábbi oktatók, dolgozók és hallgatók kaphatnak meg, akik hosszú időn keresztül tartós és kimagasló tevékenységükkel hozzájárultak a TTK fejlődéséhez. A Földrajz Intézet munkatársai közül Dr. Csorba Péter, Dr. Kerényi Attila, Dr. Lóki József és Dr. Teperics Károly vehették át ezt a díjat.

Gratulálunk kollégáink sikereihez és munkájuk elismeréséhez!